Icardi i befason të gjithë: Ky do të jetë klubi im për sezonin e ardhshëm (FOTO) – Lajmi.net
Icardi i befason të gjithë: Ky do të jetë klubi im për sezonin e ardhshëm (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:09, 17 May 2017
Mauro Icardi nuk ka dyshime. Kapiteni i Interit ka konfirmuar se nuk do të largohet nga klubi as pas dështimit për t'u kualifikuar në Ligën e Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Inter, Mauro Icardi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion