Icardi cakton vizitat mjekësore me klubin e ri, çmimi 80 milionë euro – Lajmi.net
Icardi cakton vizitat mjekësore me klubin e ri, çmimi 80 milionë euro
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:43, 6 December 2017
Më 26 dhjetor, Icardi do t'i nënshtrohet testeve mjekësore para konfirmimit të marrëveshjes me Real Madridin.

Real Madrid ka caktuar vizitat mjekësore për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi.

“El Chiringuito” raporton se klubi madrilen ka afruar marrëveshjen për blerjen e yllit argjentinas.

Më 26 dhjetor, Icardi do t’i nënshtrohet testeve mjekësore para konfirmimit të marrëveshjes me Real Madridin,  përcjell “lajmi.net”.

Inter do të përfitojë 80 milionë euro nga shitja e tij dhe 12 milionë euro të tjera në bonuse.

Icardi në Real Madrid do të përfitojë 9 milionë euro në sezon si dhe bonuse të tjera. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Mauro Icardi, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2