Icardi brengos tifozët e Interit – Lajmi.net
Icardi brengos tifozët e Interit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:46, 10 February 2018
Inter ka frikë për gjendjen fizike të kapitenit, Mauro Icardi.

Mauro Icardi ka disa shqetësime muskulore dhe është në dyshim për ndeshjen e nesërme kundër Bolognas.

Sulmuesi argjentinas mungoi në barazimin më Crotonen, por u mendua se do të jetë gati për sfidën me ekipin e Roberto Donadonit në San Siro.

Icardi mungoi edhe në xhiron e shkuar në Serie A. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter, Mauro Icardi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion