Icardi befason Interin, fillon testet mjekësore te klubi i ri – Lajmi.net
Icardi befason Interin, fillon testet mjekësore te klubi i ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:55, 9 January 2018
"Daily Express" ka publikuar lajmin se Mauro Icardi është pranë transferimit te skuadra nga Santiago Bernabeu.

Mauro Icardi është duke i kaluar testet mjekësore në Real Madrid.

“Daily Express” ka publikuar lajmin se kapiteni i “Nerazzurrëve” është pranë transferimit te skuadra nga Santiago Bernabeu.

Icardi është futbollisti kryesor i Interit dhe golashënuesi më i mirë i ekipit, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid e kërkon argjentinasin pas mundësisë së largimit të Karim Benzemas pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Inter, Mauro Icardi, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3