Ibrahimovic tronditë Manchester Unitedin (FOTO) – Lajmi.net
Ibrahimovic tronditë Manchester Unitedin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:08, 20 April 2017
Pas Marcos Rojos, edhe Zlatan Ibrahimovic është larguar nga ndeshja (Manchester United-Anderlecht), për shkak të dëmtimit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Zlatan Ibrahimovic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3