Ibrahimovic, pjesë e listës së Mourinhos për Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Ibrahimovic, pjesë e listës së Mourinhos për Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:25, 4 September 2017
Zlatan Ibrahimovic do të jetë përforcimi më i madh i Manchester United në afatin kalimtar të janarit.

Pikërisht në janar, suedezi pritet të rikuperohet plotësisht për të qenë nën urdhrat e trajnerit Jose Mourinho.

Kjo ka bërë që Mourinho të llogarisë në Ibrahimovicin edhe në Ligën e Kampionëve, duke e përfshirë në listën e Ligës së Kampionëve.

Për Ibrahimovicin, ky do të jetë sezoni i dytë te gjiganti anglez, pas nënshkrimit të një kontrate të re një vjeçare./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO