Ibrahimovic ka një mesazh për FIFA-n në lidhje me “Botërorin 2018” – Lajmi.net
Ibrahimovic ka një mesazh për FIFA-n në lidhje me “Botërorin 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 9:46, 10 April 2018
Zlatan Ibrahimovic nuk beson se FIFA mund t'ia ndalojë pjesëmarrjen me ekipin e Suedisë në "Kampionatin botëror 2018".

Zlatan Ibrahimovic nuk ka frikë nga FIFA.

Sulmuesi i LA Galaxy nuk beson se FIFA mund t’ia ndalojë pjesëmarrjen me ekipin e Suedisë në “Kampionatin botëror 2018”.

“FIFA nuk mund të më ndalë. Nëse dua të jem atje, do të jem atje”.

“Ngjashëm si me ekipin kombëtar, nëse dua të luaj, do të luaj. Dera është e hapur dhe jo e mbyllur”, shtoi ai.

Fjalët kyçe: Zlatan Ibrahimovic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown