Ibra bën rikthim sensacional te ish skuadra e tij – Lajmi.net
Ibra bën rikthim sensacional te ish skuadra e tij
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 15:33, 7 August 2017
.

Zlatan Ibrahimovic mund të bëjë një rikthim sensacional te Milani.

35 vjeçari është larguar nga Manchester Unitedi pas lëndimit që pësoi në prill gjatë sezonit të kaluar, dhe për momentin është lojtar i lirë.

Drejtori sportiv i Milanit, Massimo Mirabelli, ka bërë të ditur se suedezi mund të rikthehet në ‘San Siro’.

“Ibrahimovic: Në jetë, kurrë mos thuaj kurrë. Ne do të vlerësojmë gjërat se çfarë do të bëjmë pas 15 gushtit”, ka deklaruar Mirabelli./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Zlatan Ibrahimovic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble