Ia ngacmon gruan, por shikoni çfarë ndodh pastaj (VIDEO) – Lajmi.net
Ia ngacmon gruan, por shikoni çfarë ndodh pastaj (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:31, 10 October 2017
Tek secili ekziston një pikë e durimit dhe nuk duhet ta tejkalosh.

Në këtë video tregohet një sherr i madh midis dy burrash, ku njëri i kishte ngacmuar gruan me fjalë – ndërsa tjetri mundohet ta ndalojë përsëri me fjalë, shkruan lajmi.net

Kur shihet se nga fjalët nuk kupton, ai e godet me një shishe në kokë dhe e rrëzon, shikoni videon:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO