I zuri gjumi në avion, Abrashi tallet me Kukelin dhe Veselin (FOTO) – Lajmi.net
I zuri gjumi në avion, Abrashi tallet me Kukelin dhe Veselin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 13:51, 6 September 2017
Humor i mirë në ekipin e Kombëtares shqiptare.

Udhëtimi drejt Shkupit me autobus, e më pas me që në orët e para të mëngjesit me avion drejt destinacioneve të tyre, ka prishur gjumin e futbollistëve të përfaqësueses shqiptare.

Ndaj disa prej tyre, sapo kanë hipur në avionë, kanë vendosur që të shlyejnë kohën e humbur gjatë udhëtimit. Mesfushori Amir Abrashi ka vendosur që të “dokumentojë” gjumin e shokëve të skuadrës, duke postuar video të Kukelit e Veselit ndërsa flinin përkrah tij.

Por ai nuk është mjaftuar me kaq. Në videon e postuan në “Instagram”, shihet edhe rrengu që u ka punuar të dy bashkëlojtarëve gjatë këtij udhëtimi.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO