I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona – Lajmi.net
I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:44, 12 October 2018
Dy persona janë lënduar dje në Pozheran të Vitisë, pasi të njëjtit janë zënë nga një pllakë e betonit.

“Raportohet se derisa po kryenin punime me një ekskavator në një objekt banimi, dy viktimat meshkuj K/Shqiptarë janë zënë nga pllaka e betonit, me ç’rast viktimat kanë pësuar lëndime trupore”, thuhet në raportin e Policisë.

“Si pasojë e lëndimeve të marra dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin regjional të Gjilanit”.

“Me vendimin e prokurorit iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO