I rriti flokët për 17 vite rresht, ja çfarë pamje kanë marrë tani ato (FOTO) – Lajmi.net
I rriti flokët për 17 vite rresht, ja çfarë pamje kanë marrë tani ato (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:11, 16 May 2017
Lianne Robinson, ndonjëherë e ka të vështirë edhe të bëj blerjet e përditshme, kjo ngaqë shumë vajza të vogla mendojnë që është një princeshë e vërtetë.

Shpesh ajo ngatërrohet me Rapunzel.

28 vjeçares nga Nottinghamshire, i duhen disa orë për të rregulluar flokët e saja, të cilat i ka rritur për 17 vite, e që tani i ka të gjata deri tek gjunjët.

“Një ditë isha duke ecur rrugës dhe një vajzë e vogël u kthye dhe tha –Shiko nënë është Rapunzel” ka treguar Robinson.

Natyrisht që kujdesi për flokët e saj është i shtuar, ndërsa ngjyra e flokëve të saj natyrale është e artë, sikur e princeshës në përrallë.

E Robinson, që gjithmonë kishte adhuruar flokët e gjata, filloi t’i rriste qysh kur ishte 11 vjeçare./Klan Kosova/

Lianne takes hours to get anywhere, because her almost 4ft long hair is such a talking point with fairy tale-obsessed youngsters

Having such a long mane can be a hazard, according to stay-at-home-mum Lianne, who sometimes catches it in the car door when she pops to the shops      She was 11 when she first started growing it

Videos of Lianne swishing her hair around have helped her gain tens of thousands of followers on Instagram

She explained that she hasn't coloured it and doesn't put much heat on it so she believes it's very healthy as a result 

She said the last time her hair was shoulder length was when she was 11

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO