I pastrehu filloi të qajë, pas trajtimit në sallonin e floktarisë (Video) – Lajmi.net
I pastrehu filloi të qajë, pas trajtimit në sallonin e floktarisë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:44, 19 March 2017
Jose Antonio nga Majorca e Spanjës, ka nisur të qajë në momentin që e ka parë vetën të rruar dhe me flokë të prerë.

Burri 55-vjeçar, që për një kohë është i pastrehë, nuk ka mundur t’i besojë syve kur pa që dukej shumë më i ri, pasi ia rregulluan dhe lyen flokët, transmeton Telegrafi.

Madje, as banorët që jetojnë pranë parkingut ku punon ai, nuk e kanë njohur me dukjen e re, si dhe veshjet me shumë stil.

“Ky nuk jam unë. Askush nuk do të më besoj, derisa nuk iu tregoj se kush jam”, ka thënë ai.

Mësohet se burri që ka punuar si elektricist, ka mbetur i pastrehë shkaku i depresionit dhe problemeve të ndryshme, ndërsa ky transformim, pritet t’i japë vetëbesim dhe mundësi për jetë më të mirë. /Telegrafi/

Fjalët kyçe: i pastrehu, Lumturi, Trajtim

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2