I pafat Kukësi, eliminohet nga Liga e Kampionëve (VIDEO) – Lajmi.net
I pafat Kukësi, eliminohet nga Liga e Kampionëve (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:22, 19 July 2017
Skuadra kampione e Shqipërisë, Kukësi, është eliminuar nga Liga e Kampionëve.

Edhe pse arritën që në ndeshjen e kthimit të fitojmë 2:1, skuadra shqiptare nuk ia doli të kalojë tutje, pas humbjes së pësuar prej 1:0 në përballjen e parë.

Emini dhe Pejic shënuan për Kukësin në këtë ndeshje./Lajmi.net/


Cyrille Bayala Goal HD – Kukesi (Alb) 2… by Football–Live


Pero Pejic Goal HD – Kukesi (Alb) 2-0 Sheriff… by Football–Live

Fjalët kyçe: FK Kukësi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper