I ndihmon kundërshtarit të lënduar, shikojeni çfarë ndodh disa sekonda më vonë (VIDEO) – Lajmi.net
I ndihmon kundërshtarit të lënduar, shikojeni çfarë ndodh disa sekonda më vonë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:53, 22 February 2017
Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në Gjermani.

Gjatë një meçi në Gjermani, Arkadiusz Wroblewski dukej në dhimbje të mëdha kur nxori krahun e djathtë në tentim për ta goditur kundërshtarin e tij, Paata Tschapelia, përcjell “lajmi.net”.

Ky i fundit i ndihmoi që t’ia kthente në vend. Por, vetëm disa sekonda më vonë e nokautoi në dysheme. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool