I ndërpritet festa Sigal Prishtinës, ndalet rryma në ‘Minatori’ (FOTO) – Lajmi.net
I ndërpritet festa Sigal Prishtinës, ndalet rryma në ‘Minatori’ (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 21:55, 19 February 2017
Sigal Prishtina e ka fituar titullin e parë këtë edicion.

Në finalen e zhvilluar në palestrën ‘Minatori’, kryeqytetasit kanë mposhtur 77-66 KB Pejën, në finalen e Kupës së Kosovës.

Festa e Kupës nuk iu zgjati edhe shumë kryeqytetasve, pasi organizatori ndali rrymën në sallë, për të ndërprerë festën.

Kjo ishte Kupa e 12-të e Sigal Prishtinës që nga koha e pasluftës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble