I mashtroi të gjithë me pamjen e saj të tmerrshme, por ajo është super seksi (Foto/Video) – Lajmi.net
I mashtroi të gjithë me pamjen e saj të tmerrshme, por ajo është super seksi (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:21, 6 December 2017
angelina-jolie-lookalike-664540
Një adoleshente e cila dyshohej se kishte bërë mbi 50 operacione që të ngjante me aktoren e famshme Angelina Jolie, duket se është një mashtrim.

Sahar Tabair pretendon të jetë një fanse e madhe e aktores së famshme dhe kishte thënë se do të bënte çdo gjë që të ngjante me të, transmeton lajmi.net.

Kur ajo publikoi një foto që ajo pretendonte se i ngjante aktores, kjo adoleshente mori shumë folloëres në Instagram.

Por duket se ajo ishte një fallco, sepse është zbuluar se ajo kishte mbuluar fytyrën e saj me makeup, për tu dukur si Angelian, dhe nuk kishte bërë operacione, prandaj edhe profili i saj është mbyllur. Duket se ajo e ka arritur qëllimin e saj që të bëhej e famshme, vetëm duke folur për të që sadopak i ngjante aktores me famë botërore. /Lajmi.net/

t_1512542460-7102694 tt_1512542460-1487956 ttt_1512542459-1500869 tttt_1512542460-6933725

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO