I kushton këngë mamasë së ndjerë, vajza përlot jurinë dhe publikun (Video) – Lajmi.net
I kushton këngë mamasë së ndjerë, vajza përlot jurinë dhe publikun (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunKulturë/ArteKuriozitete 14:29, 8 March 2017
X Factor prodhon gjithmonë talente dhe dhuron shoë të jashtëzakonshëm, sidomos në shtetin që lindi pra USA

Në këtë video Ashly është një gocë me talent të jashtëzakonshëm që performoi në X Factor me këngën “I will always love you”, transmeton Shqiperia ime. Por brenga e saj e jetës për të cilën këndoi këtë këngë ishtë vdekja e mamasë së saj që do ta kujtojë gjithë jeten.

Përformanca dhe historia e trishtë e këngëtares, bëri që të përlotet juria, njerëzit në sallë dhe jemi të sigurtë dhe ju që do e shikoni këtë video.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball