I kërkon numrin e telefonit, por shikoni si e pëson vajza kur refuzon t’i jap numrin djalit (Video) – Lajmi.net
I kërkon numrin e telefonit, por shikoni si e pëson vajza kur refuzon t’i jap numrin djalit (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:19, 11 May 2017
Në kamerat e sigurisë të një lokali shihet kur një djalosh fillon t'a sulmojë një vajzë.

Ky është një moment kur një i ri i kërkoi numrin e telefonit një vajze, por nuk reagoi mirë kur ajo e refuzoi atë.

Kur ajo e refuzon, ai e kërcënon dhe i kërkon sërish numrin. Por vajza refuzon edhe për herën e dytë dhe me pas djali filloi t’a suljmoje atë dhe shoqën e saj, pasi edhe ajo përpiqet ta godas djalin.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Brazil. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO