I hyri djali në dhomë gjatë intervistës me BBC, reagon profesori që u bë hit (Foto/Video) – Lajmi.net
I hyri djali në dhomë gjatë intervistës me BBC, reagon profesori që u bë hit (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:18, 15 March 2017
Një ekspert nga Korea e Jugut i cili po jepte një intervistë për BBC u ndërpre nga fëmijët kurioz dhe gruaja e stresuar i cili e quan si një "komedi horror".

Kur Robert Kelly u pyet për presidentin e Koresë së Jugut, Park Geun-hye i rënë nga detyra, vajza u shfaq në “skenë” me një kërcim interesant.

Ai u shpreh se zakonisht në intervista dera qëndron e mbyllur por fatkeqësisht ate ditë e kishte harrar, dhe Marion vajza e profesorit hyri brenda me një bluzë të verdhe dhe plot energji.

Në një tjetër intervistë për “Wall Street Journal” rreth kësaj teme ai tha se:” Në momentin që ajo u fut në dhomë imazhi i saj mu shfaq dhe në kamer, ajo po kërcente dhe ndihej e lumtur pas një feste në shkollë”

44-vjeçari ndër të tjera u shpreh se u mundua ta vazhdonte intervistën edhe pas këtij incidenti por në momentin që pa dhe djalin nëntë muajsh e kuptoi që çdo gjë kishte marë fund.

Për të kompletuar farsën , gruaja Jung-a Kim u zvarrit në dysheme, duke tërhequr dy fëmijët.

Video arriti 88 milion klikime në kanalin e “Facebook” të BBC, e më pas u përhap në të gjithë rajonin duke filluar nga Uruguay deri në Australi.

Prof. Kelly që është nga Cleveland Ohoi u fokusua krejtësisht në kamera teksa shihej të largonte me duar vajzën e tij të vogël.

Fjalët kyçe: BBC, Intervistë, profesor

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool