I gjithi i zi, ky superjaht është ëndërra e gjithë miliarderëve – Lajmi.net
I gjithi i zi, ky superjaht është ëndërra e gjithë miliarderëve
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 12:03, 14 May 2018
Ky superjaht është quajtur "Back Swan".

Ky jaht i shkëlqyeshëm duket si një strehë e mbikëqyrësve të drejtpërdrejtë nga filmi i ardhshëm 007 . Superyacht është quajtur Swan Zi dhe është një koncept i projektimit nga projektuesi Timur Bozca .

Për më shumë ndiqeni videon.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO