I del para demit, për të shpëtuar vëllain (Video) – Lajmi.net
I del para demit, për të shpëtuar vëllain (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:36, 5 January 2018
Toreadori 21-vjeçar, Francisco Martinez ndodhej në tokë pa ndjenja teksa është goditur nga një dem në arenën e Queretaro, në Meksikë kur i vëllai i tij më i madh Felipe ka ndërhyrë.

Ai ka kapërcyer murin mbrojtës dhe është hedhur mbi të vëllain për ta mbrojtur duke u bërë një barrierë nga goditjet e demit.

Demi është vërsulur dhe e ka goditur atë, fatmirësisht duke i shkaktuar vetëm disa plagë sipërfaqësore.

Të dy vëllezërit kanë marrë veten shumë shpejt nga goditjet e rënda që morën, por gjesti i Felipes i shndërroi pamjet e mëposhtme shumë shpejt në virale.

Fjalët kyçe: Dëmi, vellau

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble