I dashuri punëson një aktor për të parë nëse e dashura do ta tradhëtojë, rezultati befasues (Foto) – Lajmi.net
I dashuri punëson një aktor për të parë nëse e dashura do ta tradhëtojë, rezultati befasues (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:02, 20 April 2017
Një djalosh e ka vënë vetën në një pozitë mjaft të vështirë kur i ka bërë të dashurës së tij një trajner personal

Aktori Adrian është bërë trajner personal i stervitjeve, por ai e kishte edhe një detyrë tjetër, të shikonte nëse kjo vajzë do t’a tradhëtonte të dashurin e saj, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Ai shumë shpejt fillojë t’a prekë atë duke i ndihmuar t’i bëjë disa nga ushtrimet.

Pas përfundimit të stervitjesm, i dashuri nuk ishte aspak i lumtur, madje e ka quajtur lidhjen e tyre në lidhje mjaft e komplikuar dhe se do të flas me të dashurën time për këtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: stërvitje, Trajner personal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool