Hyseni: Me qeverisjen time do plotësohen nevojat e juaja – Lajmi.net
Hyseni: Me qeverisjen time do plotësohen nevojat e juaja
Autori: Lajmi.net LajmeZgjedhjet Lokale 2017 17:05, 12 October 2017
Kandidati nga Partia Demokratike për Podujevë, Hajredin Hyseni sot ka zhvilluar një takim me banorët e lagjes së Brecalive në Podujevë.

Ai ka thënë se kërkesat dhe nevojat e banorëve të kësaj lagje ishin të arsyeshme dhe të  realizueshme, ku njëherit u ka premtuat se do të punojnë për nevojat e tyre, transmeton lajmi.net.

Shkrimi i plotë:

Takim në Lagjen e Brecalive, Podujevë

Përkrahja për projektin tim programor për Podujevën vazhdon gjithandej në Komunë. Në vazhdim të takimeve me qytetarët për bashkëbisedimin dhe shtjellimin e vizionit për qeverisjen e ardhshme lokale, ishte kënaqësi të jem së bashku me kandidatin për Asamble z. Burim Hasani, në Lagjen e Brecalive të Podujevës.

Kërkesat dhe nevojat e tyre ishin të qarta, të realizueshme dhe mjaft të arsyeshme. Unë i sigurova ata se në qeverisjen time, trajtimi i nevojave të tyre dhe gjithë qytetarëve tjerë, do të jenë udhërrëfyes për punën time.

Me respekt,

HH

22491562_518461058488183_8338707699059019769_n 22365672_518460988488190_4709881103564784157_n 22426335_518460941821528_4339380104699683061_o

 

Fjalët kyçe: hajredin hyseni, Podujevë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master