Hysaj largohet nga Napoli, zgjedh Premierligën – Lajmi.net
Hysaj largohet nga Napoli, zgjedh Premierligën
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:48, 8 February 2018
hysaj napoli 1
hysaj napoli 1
Manchester United dhe Arsenal kanë shfaqur interesim për transferimin e Elseid Hysajt.

Elseid Hysaj mund të jetë duke luajtur vitin e tij të fundit në Itali.

Manchester United dhe Arsenal kanë shfaqur interesim për transferimin e tij, shkruan talkSPORT.

“Arsenal dhe Manchester United synojnë ta kenë në skuadër gjatë verës mbrojtësin e Napolit, Elseid Hysaj”, shkruan “talkSport”, përcjell “lajmi.net”.

Hysaj me Napolin ka kontratë deri në vitin 2021, ndërsa vlera e tij është rreth 50 milionë euro. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals