Hyri në mënyrë të pashpjegueshme pas dollapit, kërkonte ndihmë që të largohet (Video) – Lajmi.net
Hyri në mënyrë të pashpjegueshme pas dollapit, kërkonte ndihmë që të largohet (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:10, 6 December 2017
Charlie është fëmija nga Shtetet e Bashkuara, që po luante në dhomën e tij, kur papritmas ngeci brenda dollapit të rrobave.

Pasi hyri në mënyrë të pashpjegueshme, nxori njërën këmbë përjashta, por kërkonte ndihmën e babait që të largohet prej aty, transmeton Telegrafi.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon vogëlushin që ri i qet dhe nuk bën panik, derisa ndodhet në këtë situatë të pazakontë.

VIDEO:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO