Hummels ka një mesazh për Cristiano Ronaldon (FOTO) – Lajmi.net
Hummels ka një mesazh për Cristiano Ronaldon (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:59, 17 March 2017
Qendërmbrojtësi i Bayern Munichut, Mats Hummels nuk ka frikë nga dueli me Real Madridin dhe Cristiano Ronaldon në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3