Humbja nga Khabib, ja çfarë ka bërë tani McGregor – Lajmi.net
Humbja nga Khabib, ja çfarë ka bërë tani McGregor
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:30, 10 October 2018
Conor McGregor ka bërë gati planin e tij pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov.

Conor McGregor ka filluar ta planifikojë revanshin me Khabib Normagomedov në UFC.

Trajneri i tij, John Kanavagh ka konfirmuar interesimin e irlandezit për një duel të ri me rusin.

Por, ai po ashtu ka theksuar se McGregor ka mbetur shumë i pakënaqur me veten për shkak të një gabimi teknik që solli rrëzimin e tij në raundin e dytë.

“Conor i urren gabimet teknike. Andaj, ajo goditje me të djathtën nga Khabib ishte e tillë”, u shpreh Kanavagh për “MMA Show”, përcjell lajmi.net.

“Ishte një prej goditjeve më të pastra që Conor ka pësuar në karrierën e tij në MMA”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO