Humbin City dhe Napoli, eliminohet klubi i madh – Lajmi.net
Humbin City dhe Napoli, eliminohet klubi i madh
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:36, 6 December 2017
Ukrainasit fituan 2:1 me golat e Bernard dhe Ismaylli.

Manchester City ka pësuar humbje nga Shakhtari, që siguroi kualifikimin në fazën tjetër.

Ukrainasit fituan 2:1 me golat e Bernard dhe Ismaylli.

Në anën tjetër, Napoli ka humbur në udhëtim me Feyenoordin, 2:1.

Ekipi italian eliminohet dhe vazhdon garat në Ligën e Evropës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown