Humbi 63 kg për t’u dukur mirë në fotot e dasmës (Foto) – Lajmi.net
Humbi 63 kg për t’u dukur mirë në fotot e dasmës (Foto)
Autori: Lajmi.net FamiljaFitFunLifestyle 18:59, 24 January 2017
Kjo femër peshonte 120 kg deri para pak muajsh, por dëshira e madhe bëri që përgjysmonte peshën e saj.

Ajo humbi 63 kg pasi donte të dukej mirë në fotot e dasmës.

Britanikja Jennifer Ginley ndoqi një regjim të rreptë ushqimor dhe bëri shumë ushtrime.

Tani ajo peshon vetëm 57 kg.

a1-339_1485270543-3305077a2-316_1485270577-6484589a3-301_1485270579-8265107a4-281_1485270580-7845514a5-250_1485270581-3212975a6-223_1485270583-1523959

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion