Humb lideri, rezultate befasuese në Superligë – Lajmi.net
Humb lideri, rezultate befasuese në Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:58, 10 October 2017
Janë mbyllur tri ndeshjet e para të javës së nëntë, të cilat sollën edhe ndryshime në renditje, kryesisht në krye.

Drita me fitoren 3:1 ndaj Llapit është ngjitur në pozitën e dytë me 15 pikë të tubuara, dy më pak se Llapi.

Ndërkohë, keq nuk është as Gjilani, që me barazimin 0:0 ndaj Lirisë, zë vendin e tretë.

Liria nuk lëviz nga pozita 8, sikurse Feronikeli në të shtatin dhe Flamurtari në të parafundit.

E martë
Drita – Llapi 3:1
Liria – Gjilani 0:0
Flamurtari – Feronikeli 2:2

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan