Humb Haxhi Krasniqi, lëshon mundësinë e tretë për titullin kampion bote – Lajmi.net
Humb Haxhi Krasniqi, lëshon mundësinë e tretë për titullin kampion bote
Autori: Lajmi.net SportSporti VendorTë tjera 23:48, 22 April 2017
Haxhi Krasniqi ka lëshuar edhe mundësinë e tretë për titull kampion bote.

Boksieri nga Juniku, është mposhtur nga tre herë kampioni i botës, ‘King’ Arthur Abraham’, në meçin e zhvilluar në Erfurt të Gjermanisë.

Abraham 37 vjeçar, meçin ndaj Krasniqit e fitojë me vendim unanim të gjyqtarëve, pasi meçi zgjati 12 raunde.

Fituesi i këtij takimi, tani ka mundësinë të luftojë për titull bote në kategorinë super të mesme./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble