Humb dyluftimin, nëna i futet në ring dhe e godet me shuplaka (VIDEO) – Lajmi.net
Humb dyluftimin, nëna i futet në ring dhe e godet me shuplaka (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:42, 28 May 2017
Nëna e Viktor Kichigin, ka goditur me shpullë të birin pas humbjes që e pësoi ndaj Yamanbae në dyluftimin e "MMA" në Rusi.

Fjalët kyçe: Viktor Kichigin

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals