Hotelet më spektakulare në botë (Foto) – Lajmi.net
Hotelet më spektakulare në botë (Foto)
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 16:00, 20 April 2017
Kur përmendet fjala hotel kemi parasysh një pamjë spektakulare me pishina me dhoma të rehatshme dhe me një sherbim cilësor

Dhe kjo është shumë e vërtetë, në të gjithë botën kemi hotele mjaft luksoze që vetëm në ëndrra mund t’i paramdneojmë si të tilla.

Duke filluar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, deri te India, këtu i keni disa nga hotelet më spektakulare në botë. Shijojini këto pamje. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2