Horoskopi, 7 mars 2017 – Lajmi.net
Horoskopi, 7 mars 2017
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 8:22, 7 March 2017
Horoskop
Horoskop
Horoskopi.

DASHI

Çiltërsia juaj do ju ndihmojë të krijoni një marrëdhënie shumë të mirë me miqtë tuaj. Së bashku me partnerin surpriza të këndshme ju presin.

DEMI

Mundohuni të vlerësoni humorin e mirë të personave që ju rrethojnë në vend që ta kritikoni vazhdimisht. Me durim e ekuilibër mund të punoni për të vënë në rregull një telash që ju ka ndeshur kohët e fundit.

BINJAKET

Hëna do t’ju dhurojë një forcë bindëse për tu treguar të tjerëve që ju vleni. Sot do të jeni tepër origjinal dhe do të jenë të tjerët ata që do të vinë pas teje. Do të jeni të sigurt në vetvete.

GAFORRJA

Duhet të kujdesuni më shumë për veten tuaj, e rëndësishme është që jeni gati të filloni të hidhni hapa më të mëdha! Të papërmbajtshme tentimet në aspektin e zemrës.

LUANI

Nëse do ju duhet të përballeni me një eprorin tuaj, mjafton të nxirrni në dritë të gjithë aftësitë tuaja. Nëse do të silleni sipas stilit dhe ritmit tuaj gjithçka do të shkojë shumë mirë.

VIRGJERESHA

Më të arsyeshëm se zakonisht, do të dini tu përgjigjeni atyre që përpiqen t’ju bindin pa sjellë shumë argumente. Nëse do të dëshironi, sot mund të ndryshoni ambient.

PESHORJA

Përpiquni të jetoni jetën në çift pa u shqetësuar për të ardhmen dhe me më shumë shpresë. Një shëtitje romantike apo një film i parë së bashku do të do t’ju bëjë të kuptoni që jeta është e bukur.

AKREPI

Mos u vini shumë rëndësi hollësirave që mund t`ju tregojnë për njeriun tuaj të zemrës, pasi rrezikoni të hidhni në ajër një raport që gjithmonë ka qenë e do të jetë i rëndësishëm për ju.

SHIGJETARI

Një ftesë në mbrëmje do ju vërë në siklet. Nëse jeni duke projektuar projekte për jetën në çift, është një moment i mirë për ti përballur së bashku me partnerin.

BRICJAPI

Mos kini frikë nga projekte të reja që mund t`ju ofrohen. Do të jeni të mbështetur fort nga yjet, e do t`ja dilni mbanë çdo moment.

UJORI

Nëse partnerin dëshiron të veprojë sipas mendjes së vet, gjëja më e mirë është ta dëgjoni: kështu do të kurseni kohë e nuk do të lodheni.

PESHQIT

Do të jetë një ditë plot dinamizëm. Bazohuni vetëm mbi objektiva konkretë duke u munduar ti mbani të ndara çështjet personale nga ato profesionale.

Fjalët kyçe: Horoskopi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper