Honda Civic Type R i dizajnuar nga bendi muzikor (Foto) – Lajmi.net
Honda Civic Type R i dizajnuar nga bendi muzikor (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 13:13, 29 July 2017
Prodhuesi japonez Honda, ka bashkuar forcat me rok grupin OneRepublic për krijimin e një Civic Type R.

Në përpjekje që ta prezantojë sa më mirë veturën e re dhe të joshin blerësit e rinj në moshë, një ekzemplar është dizajnuar krejtësisht bazuar në dëshirat e muzikantëve, transmeton Telegrafi.

Pos ngjyrave, makina ka vetëm disa përfundime në skaje dhe ndryshime të vogla në pjesën e përparme, si dhe nënshkrimet e pjesëtarëve të grupit.

Momentalisht ky është modeli i vetëm dhe nuk është për shitje, teksa bëhet e ditur që ka kërkesa të mëdha për të.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown