Homoseksualiteti ekziston edhe tek kafshët, ja çfarë bëjnë këta dy luanë meshkuj – Lajmi.net
Homoseksualiteti ekziston edhe tek kafshët, ja çfarë bëjnë këta dy luanë meshkuj
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:44, 11 October 2017
Ditëve të fundit, tema më e përfolur ka qenë komuniteti LGBTI dhe homoseksualiteti.

Por, një dukuri shumë e përfolur si kjo nuk është e pranishme vetëm tek njerëzit, por siç duket edhe tek kafshët, transmeton lajmi.net

Në videon e mëposhtme, mund të shihni se homoseksualiteti ekziston edhe tek luanët por edhe tek kafshë të tjera./Lajmi.net/ 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan