Hitzfeld e dërgon një shqiptar te Bayern Munich (FOTO) – Lajmi.net
Hitzfeld e dërgon një shqiptar te Bayern Munich (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 18:07, 13 March 2017
Granit Xhaka mund të rikthehet në Bundesligë, kësaj here jo te Borussia Monchengladbach.

Mesfushori me prejardhje nga Kosova, mund të transferohet në Bundesligë te Bayern Munich, shkruan ‘Sportmediaset’, përcjell lajmi.net.

Është ish trajneri i Përfaqësueses së Zvicrës, Ottmar Hizfeld ka këshilluar Bayernin e Munichut që ta transferojë mesfushorin 24 vjeçar, si zëvendësues i Xabi Alonsos, që në fund të sezonit do të pensionohet.

Ndryshe, Hitzfeld më parë e ka sponsorizuar edhe kalimin e Xherdan Shaqirit te Bayerni./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble