Historia tronditëse, pas 15 vitesh martesë zbulon se kush ishte burri i saj – Lajmi.net
Historia tronditëse, pas 15 vitesh martesë zbulon se kush ishte burri i saj
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:06, 26 July 2017
Peter Yates dhe gruaja e tij 54 vjeçare, Michelle Baxter, ishin gati të festonin përvjetorin e martesës së tyre, kur policia u trokiti në derë.

Baxter nuk e dinte se burri i saj në vitet e 80-ta dhe 90-ta, kishte joshur vajza minorene me ëmbëlsira, dhe i kishte dërguar në shtëpinë e tij për të abuzuar seksualisht me to.

Pas provave të nevojshme, ai u dënua me 25 vjet burg, me kuzë e abuzit me 36 vajza të mitura.

Fjalët kyçe: 15 vite martesë, burri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy