Histori e nxehtë erotike: Dy shoferë më shkatërruan në seks, por tani … – Lajmi.net
Histori e nxehtë erotike: Dy shoferë më shkatërruan në seks, por tani …
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 1:09, 21 March 2017
Letra e radhës e dërguar për “Diedre” psikologen e britanikes “The Sun”, është e një të reje e cila tregon se pasur marrëdhënie seksuale me dy shoferë te puna e saj, një 36 dhe një 29-vjeçar.

Ajo thotë se pasi është ndarë nga i dashuri i ka munguar seksi dhe kështu ka shkuar njëherë me njërin dhe njëherë me tjetrin, dhe i ka shijuar shumë.

Tani që është shtatzënë, ajo thotë se nuk e di se i kujt është fëmija.

“Unë kam bërë seks me dy shoferë në punë. Tani jam shtatzënë dhe nuk e di i kujt është fëmija.

Të dy meshkujt janë tërheqës dhe flirtues. Sapo kisha nisur me të parin kur papritur përfundova tek i dyti. Ai më tërhoqi vërtetë.

Ata nuk e dinë për ekzistencën e njëri-tjetrit edhe pse unë. Unë jam 22 vjece tani.

Kur e mora vesh nuk po e besoja dhe nuk kam fjetur për disa netë. Nuk di çfarë të bëj, jam e mërzitur dhe konfuze”, tregon vajza.

DEIDRE i përgjigjet: A je ti në gjendje të rrisësh një fëmijë e vetme?

Edhe nëse njëri nga meshkujt e merr vesh ai nuk do të pranojë me gjasë të jetë me ty sepse ti e ke tradhtuar. Të presësh sa të lindë fëmija dhe t’i bësh ADN prapë nuk është zgjidhje. Vendimi është i yti.

 

Fjalët kyçe: Seksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball