Hijet më të bukura për flokëkuqet, tendenca më e zjarrtë e vitit (Foto) – Lajmi.net
Hijet më të bukura për flokëkuqet, tendenca më e zjarrtë e vitit (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 0:07, 16 May 2017
E kuqe dhe bjonde, e kuqe e zezë, e kuqe dhe portokalli, kombinimi nuk ka rëndësi, sepse rezultati përfundimtar do të jetë thjesht mbresëlënës.

Nuancat e së kuqes janë tendenca më In e kësaj vere duke lënë në hije të verdhën, shkruan Living.al.

Fotogaleria e mëposhtme përmbledh ngjyrat më të bukura duke filluar nga e kuqja lulelshtrydhe, e kuqja në vjollcë apo ajo e zëna.

Frymëzohuni dhe para se të lini takimin e ardhshëm tek parukieria ruani modelin tuaj të preferuar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Floket te kuqe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3