Higuain zbulon objektivin e madh të Juventusit – Lajmi.net
Higuain zbulon objektivin e madh të Juventusit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:33, 10 March 2018
Gonzalo Higuain ka thënë se skuadra e tij synon t’i fitojë tre titujt kryesorë.

Gonzalo Higuain ka zbuluar objektivin e madh të Juventusit, gjatë këtij sezoni.

Sulmuesi argjentinas ka thënë se skuadra e tij synon t’i fitojë tre titujt kryesorë.

“Duam ta fitojmë Tripletën, ky është objektivi ynë”, deklaroi Higuain për mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Juventus është në garë për tre tituj pasi lufton me Napolin në Serie A, është kualifikuar në finalen e Coppa Italias ku do të luajë kundër Milanit si dhe ka siguruar pjesëmarrjen në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO