Higuain zbulon kë po e kërkonte në tribuna pas golit ndaj Napolit – Lajmi.net
Higuain zbulon kë po e kërkonte në tribuna pas golit ndaj Napolit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:15, 2 December 2017
Gonzalo Higuain shpjegoi festimin e golit ndaj Napolit.

Gonzalo Higuain ka bërë të ditur arsyen e festimit të golit ndaj Napolit.

Sulmuesi i Juventusit shënoi golin e vetëm në fitoren 1:0 në San Paolo dhe e festoi duke shikuar në drejtim të tribunës qendrore.

“Festa? Po kërkoja De Laurentiisin në tribunë por nuk e kam parë, ndoshta është fshehur”, deklaroi Higuain për presidentin e Napolit, përcjell “lajmi.net”.

“Vërshëllimat? Ndodhin sa herë vij këtu por mendimet e mija për Napolin nuk ndryshojnë. Sarri? Do të kalojë karrierë të mrekullueshme sepse e meriton”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gonzalo Higuain, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion