Higuain ua tregon gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës (VIDEO) – Lajmi.net
Higuain ua tregon gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:06, 13 September 2017
Gonzalo Higuain ishte dukshëm i hidhëruar dhe ua tregoi gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës në momentin e daljes nga loja.


 

Fjalët kyçe: Gonzalo Higuain, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master