Higuain ka një lajm të keq për Barcelonën – Lajmi.net
Higuain ka një lajm të keq për Barcelonën
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:32, 12 September 2017
Gonzalo Higuain me lajm të keq për ekipin e Barcelonës.

Gonzalo Higuain është i motivuar për duelin me Barcelonën në Ligën e Kampionëve dhe ka lajm të keq për ekipin katalan.

“Unë gjithnjë e kam në mendje shënimin e golave. Nuk e kam obsesion, por është obligim i imi. Është obligim që sulmuesit të shënojnë gola”, tha Huguain për Guardian.

“Kjo është arsyeja pse luaj futboll. Dikush që nuk e ndjen këtë presion, ai nuk e do këtë sport”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gonzalo Higuain, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble