Hëna e plotë dhe Tempulli i Poseidonit, Greqi – Lajmi.net
Hëna e plotë dhe Tempulli i Poseidonit, Greqi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:15, 16 April 2018
Një pamje mahnitëse...

Tempulli i Poseidonit në Greqi është vend që tërheq qindra mijëra vizitorë çdo vit, shkruan lajmi.net

Pamjet gjatë netëve janë mahnitëse, sidomos kur përcjellëse në qiell është hëna e plotë.

Shikoni foton më poshtë. /Lajmi.net/

lunar-scenic-sounion-09-750x500

Fjalët kyçe: Greqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels