Heidi Lushtaku ka bahçen e saj në fshat, sa bukur duket (Foto) – Lajmi.net
Heidi Lushtaku ka bahçen e saj në fshat, sa bukur duket (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:57, 16 July 2017
Heidi Lushtaku, modelja shqiptare që është e fejuar me kampionin e boksit Robin Krasniqin, ka një stil të veçantë jete.

Bukuroshja ushqehet si vegane, duke mënjanuar tërësisht konsumimin e mishit të kafshëve e produkteve të tyre, me fokus vetëm në pemë dhe perime.

Për këtë arsye, që të jetë sa më e sigurt në ato që ha, Heidi ka edhe një bahçe në fshatin e saj.

Në një fotografi që ka publikuar në Instagram, ajo shihet në mes të perimeve që ka mbjellë në tokë dhe mjaft krenare për punën e bërë.

“Fshati im, jeta ime”, ka shkruar Heidi. /Prive

Fjalët kyçe: Heidi Lushtaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals