Haye – Bellew, lajm shumë i keq për adhuruesit e boksit (FOTO) – Lajmi.net
Haye – Bellew, lajm shumë i keq për adhuruesit e boksit (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 14:19, 1 March 2017
David Haye mund të tërhiqet nga ballafaqimi me Tony Bellew për shkak të një lëndimi.

Dueli mes David Haye dhe Tony Bellew është në dyshim pasi ish kampioni i botës ka pësuar një lëndim në stërvitje, shkruan “The Sun”.

Haye ka zgjuar dyshime se meçi me Bellew mund të anulohet me udhëtimin e tij për në Munich, përcjell “lajmi.net”.

36-vjeçari dyshohet se vuan nga një problem në thembër, i pësuar në ditët e fundit. Andaj, ai ka vizituar specialistin e njohur Dr Muller-Wohlfahrt për konsultime.

Ai e publikoi një fotografi me të në Instagram. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fjalët kyçe: David Haye

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble