Hava Muhaxheri – shoferja e parë e autobusit në Kosovë /VIDEO – Lajmi.net
Hava Muhaxheri – shoferja e parë e autobusit në Kosovë /VIDEO
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:22, 13 March 2018
Hava Muhaxheri është shoferja e parë e autobusit në Kosovë. Muhaxheri është nga një fshat në Ferizaj dhe thotë se njerëzit në rrugë e përgëzojnë për profesionin e saj.

Gjithashtu thotë se ka pasur edhe komente negative duke thënë se si është e mundur që një grua ta vozisë një autobus të gjatë 18 metra?!

Fjalët kyçe: autobus, shoferë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3