Hart niset për të skuadra e re, nesër zyrtarizimi (FOTO) – Lajmi.net
Hart niset për të skuadra e re, nesër zyrtarizimi (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:43, 16 July 2017
West Ham United nesër pritet të konfirmojë marrëveshjen me Manchester Cityn, për trajnerin Joe Hart.

Portieri i Kombëtares së Anglisë është rikthyer në Premierligë, por te skuadra e Manchester Cityt.

City dhe West Ham kanë arritur marrëveshje për huazimin një vjeçar të portierit 29 vjeçar.

Hart ka marrë rrugë për në Londër, gjë të cilën e ka konfirmuar me një fotografi në rrjetet sociale./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Joe Hart, West Ham United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion